Szkolenia

Nauka rachunkowości przy pomocy Excela- Metodyka AND

Metodyka AND (Asystent Nauki Dekretacji), to autorska metoda nauczania rachunkowości z wykorzystaniem Excela. Po przerobieniu szkolenia Uczestnik zapoznaje się z wiedzą o rachunkowości na określonym poziomie, zgłębia znajomość obsługi Excela, może certyfikować swoje kompetencje zdając egzamin certyfikujący.

Każdy Uczestnik jest traktowany indywidualnie, otrzymuje pakiet konsultacji oraz gwarancję sprawdzenia wszystkich zadań wykonanych w ramach kursu.

Zapraszam, dr Magdalena Chomuszko

Raportowanie w Excelu z wykorzystaniem struktury JPK_KR

To drugi nurt szkoleń, których celem jest nauka projektowania raportów zasilanych danymi ze struktury JPK_KR. Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas tego kursu Uczestnik powinien potrafić przygotować proste raporty i zestawienia w Excelu, których źródłem zasilania jest struktura JPK. W świetle obowiązku podatników, przekazywania danych do kontroli organom skarbowym za pośrednictwem plików JPK, umiejętność swobodnego poruszania się po strukturach JPK jest cenną i pożądaną umiejętnością.

Zapraszam, dr Magdalena Chomuszko

Szkolenia online, do wyboru:

  1. Narzędzie nauczania rachunkowości – Metodyka AND
  2. Podstawy Rachunkowości z wykorzystaniem Excela – Metodyka AND
  3. Średnio zaawansowane zagadnienia z rachunkowości z Excelem – Metodyka AND
  4. Rachunkowość zaawansowana wsparta Excelem – Metodyka AND
  5. Raportowanie w Excelu wsparte strukturą JPK_KR – poziom podstawowy – uruchomiony: 19.09.2018. Planowane zakończenie: 31.12.2018 (edycja 1) – PRZESUNIĘTE NA 31.01.2019
  6. Raportowanie w Excelu wsparte strukturą JPK_KR – poziom średniozaawansowany
  7. Raportowanie w Excelu wsparte strukturą JPK_KR – poziom ekspercki

ZGŁOSZENIE NA SZKOLENIE